/ Список форумов » Общие форумы » Обсуждение публикаций
≡ Янукович объявил досрочные президентские выборы
 
 
Ответить 
yudjin
(Уважаемые пользователи)
Регистрация:
19.07.08
Сообщений:
9488
Re: Янукович объявил досрочные президентские выборы
Отправлено: 01.03.14 - 21:20
Ответить Выделите текст в сообщении и нажмите сюда для быстрого цитирования
Уважаемые знатоки! Музыкальная пауза.
Російська співачка Земфіра розмістила на головній сторінці офіційного сайту запис відео, на якому виконує пісню "Океану Ельзи" - "Відпусти".
Цю пісню вона заспівала на своєму концерті ще 5 травня 2008-го року, але вирішила, що вона є дуже актуальною саме зараз.
Тепер кожен, відкривши сайт музиканта, чує український хіт.
На тому ж концерті 2008-ого року Земфіра сказала, що хоче звернутися з підтримкою до українських музикантів.
"Я підтримати, передати привіт, подякувати та доєднатися до всіх українських музикантів. Останні десять років я говорю, що в Росії більше можливостей, більше грошей, але в Україні - більше вух".

Як відомо, зараз довкола популярного не лише в Україні, але й Росії, Святослава Вакарчука розпочалась кампанія з дискредитації.
Російські політики вимагали заборонити концерти гурту в Росії, аргументуючи це тим, що гурт виступає з антиросійськими гаслами.
Так, російський депутат Віталій Милонов вимагав заборонити концерт української групи "Океан Ельзи" в Петербурзі.
Відповідну заяву також зробив і російський політик Жириновський.

У відповідь музикант розмістив відеозвернення до російських фанатів.
Відеоролик, де Вакарчук співає пісню Леоніда Агутіна російською мовою "Я буду всегда с тобой", він виконав на музичному фестивалі у Юрмалі "Нова хвиля".
Профайл
Ответить 


Сейчас посетителей на этом форуме: 74, из них зарегистрированных: 1 и гостей: 73
Зарегистрированные пользователи: vofkakst

Вы не можете создавать темы
Вы не можете редактировать сообщения
Вы не можете создавать опросы
Вы не можете прикреплять файлы
Вы можете отвечать на сообщения
Вы не можете удалять сообщения
Вы не можете голосовать

XML / RSS